top of page

Tänavakivi paigaldus

Pakume tänavakivist teede ja platside ehitust. Kuna tänavakivide tootevalik on lai saab valida kümnete erinevate sortide ja värvitoonide hulgast kujundades täpselt midagi nii ilusat ja praktilist, kui süda soovib.

 

Vastavalt kliendi soovidele laome erinevaid kivimustreid, treppe või kaldteid. Sillutiskivid peavad vastu kümneid aastaid. Kiviteed kannatavad hästi koormust ja seetõttu on nende kasutamine populaarne.

 

Meie töödele kehtib garantii 2 aastat.

Erinevaid tänavakivide tootjaid ja kivitüüpe on mitmeid, seega saab kivide valikul arvestada nii hinna- kui maitse-eelistustega. Tänavakive on olemas erineva kuju ja värvidega, mis võimaldavad rajada nii lihtsamaid kui ka dekoratiivsemaid kiviplatse ja aiateid. Kividest saab moodustada mustreid või kasutada einevaid värvitoone. Enamlevinud tänavakivi värvitoonideks on hall, must, pruun ja punane.

Kõige populaarsem tänavakivi tüüp on unikivi, mis sobib praktiliselt igale poole jaon äratuntav oma sakilise kuju poolest. Kasutatakse ka maakivi meenutavat mungakivi, klassikalist ristküliku kujulist nunnakivi ning haljastusega harmoniseeruvat murukivi. Kui betoonist kivid kõrvale jätta on tänavakivide valikus ka graniidist, paekivist ja kvartsiidist kivid. Nad on küll kallimad, kuid näiteks graniit ja kvartsiit kestavad kauem. Väiksema koormusega kohtadesse nagu jalgrajad sobib hästi ka kõnniteeplaat.

Võta meiega ühendust ning aitame enne tänavakivi paigaldamist leida ka sobivad kivid või mustrid sinu aeda.

Tehtud tööd

DSC_0097.jpg

Küsi hinnapakkumist

Tahaksid endale kvaliteetset tänavakividest teed või platsi?

Küsi hinnapakkumist ja teeme pakkumise, millest on raske keelduda.

 

bottom of page