top of page

Privaatsustingimused

Teie privaatsus on meile tähtis.

Meie teenustega tutvumiseks ja kodulehel liikumiseks ei ole vaja jagada oma isikuandmeid. Teil palutakse lisada ainult minimaalne info, kui võtate meiega ühendust, nagu mainitud allpool.

 

Meile vajalik informatsioon

Me korjame ainult järgnevat informatsiooni meie kodulehel:

  • Nimi, email, kodulehe aadress (vabatahtlik) ja muu info (vabatahtlik), kui võtate ühendust kontaktivormi kaudu (teenuste või kontakti lehel).

Kuidas informatsiooni kasutatakse

  • Kontaktivormi kaudu ühendust võttes kasutame teie isikuandmeid kontakti võtmiseks.

Me ei müüd teie informatsiooni kolmandatele isikutele. Me ei kasuta teie meiliaadressi, mille andsite meie kodulehel, reklaamide saatmiseks või muidu kontakteerumiseks, kui ei ole teisti mainitud (väljaarvatud uudiskirja tellimus või küsimuste/vastuste saatmiseks).

 

Küpsised

Mis on küpsised?
Küpsised on infofail, mis on salvestatud Teie veebilehitsejasse ja näitab meile teie eelistusi, näiteks jätab meelde Teie emailiaadressi lemmikute lehel, et ei peaks iga kord uuesti sisestama.

Küpsiseid saab kontrollida veebilehitseja seadetes. Rohkem infot küpsiste kohta ning kuidas vaadata, millised seaded on pandud ning kuidas neid kustutada: www.allaboutcookies.org.

Google Analüütika

Ma kasutame Google teenust Google Analytics, analüüsimaks informatsiooni meie kodulehe külastatavuse kohta; nagu näiteks milliseid lehekülgi vaadatakse, kaua ollakse mingil lehel ja millist veebilehitsejat kasutatakse. Informatsiooni korjatakse JavaScript siltidega, aga selleks ei küsita, korjata ega salvestata isikuinfot – seega meil puudub info kes te olete. Rohkem infot Google Analytics privaatsuspoliitika ja nende küpsiste kohta on siin.

 

Teie informatsiooni muutmine või eemaldamine

Soovite muuta või eemaldada teie isikuinfot, mille olete jätnud meie veebilehele?

Võtke meiega ühendust info@haavagrupp.ee.

bottom of page