Küüni 12 Kose Uuemõisa 125,8 m2

Maja valmib täielikult aprillis 2018 - hetkel on valmis kipsitööd ja teostatakse siseviimistlust.

Kuulutus kv.ee lehel

Maja asetus krundil on selline, et hommikupäike paistab maja esisele terrassile ning lõuna,- ja õhtupäike maja tagumisele terrassile.
Maja on ehitatud plaatvundamendile. Betoonplaadi sisse on paigaldatud kogu maja ulatuses põrandaküttetorustik. Kütteallikaks on 8kW NIBE Split õhk-vesi soojuspump, mis soojendab ka tarbevett.
Maja on ehitatud puitkarkassile, soojustuseks on seintes 25 cm. kivivilla ja lae peal 45 cm. puistevilla, välisseinad ja lagi on kaetud 2-kordse kipsplaadiga, välisvooder on puitlaudis, katus Benders Palema kivikatus. Maja siseseinad kaetakse valge pinnavärviga (mitte kruntvärviga, ülevärvimise vajadust ei ole - samas on uuel omanikul soovi korral võimalik sisekujundust oma maitse järgi muuta). Põrandaid katab parkett, pesemisruum plaaditud. Maja ehitusel on kasutatud kvaliteetseid materjale - ei ole kokku hoitud materjalide maksumuse pealt.
Liitutud on tsentraalse vee,- ja kanalisatsioonitrassiga (Kose Vesi), veearvesti on kaugloetav. Elekter 3x16 A. Elekter on paigaldatud hästi läbimõeldult, valgustus ristlülititega, lisaks laevalgustitele ka seinavalgustid, et pimedal ajal tuua majja rohkem valgust - seinalampe saab kasutada ka näiteks maalivalgustitena! Majas on juhtmetega signalisatsiooni valmidus - tubadesse on veetud liikumisandurite ja suitsuandurite juhtmed. Ventilatsioon on lahendatud pesemisruumis sundventilatsioonina ja ülejäänud majas loomulik ventilatsioon fresh-klappide näol.
125,8 m² üldpinna sisse kuuluvad magamistoad: 18 m², 14,2 m², 14,0 m², elutuba koos avatud köögiga: 57,7 m², pesemisruum: 11,3 m², leiliruum: 2,8 m², esik: 3,0 m², WC: 1,9 m² ja tehnoruum, panipaik: 2,9 m². Majas on kaks WC-d: üks eraldi esiku kõrval ja teine pesemisruumis. Pesemisruumi on planeeritud koht ka pesumasina ja kuivati jaoks. Majal on kaks terrassi: maja taga 30 m² piiretega terrass, millelt pääseb elutuppa ning sauna/pesuruumi, maja ees varjualusega 9 m² terrass. Mõlemad terrassid valgustatud.Terrasside pind ei ole arvestatud maja üldpinna hulka, et näiliselt ruutmeetri hinda alandada, vaid on majale lisaväärtuseks.
Kose vald on väga edumeelne ja arenev, turvaline ja inimsõbralik. Suurepärane paik elamiseks nii noorele perele, kui ka vanemale generatsioonile - palju avalikke mänguväljakuid pisematele, kergliiklusteed, terviserajad, matkarajad, spordiväljakud,- ja saalid spordiharrastajatele, aktiivne seltsielu erinevate hobiringide näol. Hulgaliselt kauneid vaatamisväärsusi ja mõnusaid ajaveetmiskohti, suurepäraseid söögikohti: Viikingite küla, Polli loomaaed, Tuhala nõiakaev, Oxforelli puhkekeskus, Paunküla heaolukeskus - vaata rohkem siit: http://ettevotlus.eu/kose-valla-turism . Kose Kultuurikeskuses on iganädalaselt teatrietendused, kinoõhtud, kontserdid - http://www.kosekultuurikeskus.ee/ .

Kose-Uuemõisa eeliseks on väga hea transpordiühendus Tallinna ja Kose alevikuga -http://www.peatus.ee/#route_search;5116;A922 ja http://www.peatus.ee/#route_search;5116;9775,10109 . Autoga Tallinnasse umbes 20 minutiga! Kose-Uuemõisa on rahulik ja sõbralike naabritega elupaik, kus on olemas kõik eluks vajalik: Grossi pood, kust saab igapäevased toidu,- ning esmatarbekaubad, kohvik-söögikoht, bensiinijaam koos kiirsöögikohaga ning peagi avatakse samas ka autopesula, raamatukogu, külakeskus, lasteaed-algkool, noortekeskus, tegutsevad mitmed kohalikud iluteenindajad. Kose alevikus on perearstid, hambaarstid, apteegid, postkontor, ilusalongid, suuremad poed (Konsum, Grossi) ja ka mitu väiksemat riide,- mänguasja,- jms. poodi, mitmed söögikohad, kultuurikeskus, tenniseväljakud, Spordimaja, kus on ujula, jõusaal, erinevad trennid, Kose Gümnaasium, spordikool, muusikakool, kunstikool. Väga hästi on organiseeritud nn. koolibussi liiklus, mis on kõigile valla registreeritud elanikele tasuta - vanemad ei pea olema lapsele autojuhiks. 2017. aasta lõpus valmis ka uus valgustatud kergliiklustee Kose-Uuemõisast Koseni, mis on suurepärane jalutamiseks, jalgrattaga sõitmiseks jne.
Võta ühendust, küsi lisa, tule vaatama - oma silm on kuningas!

@2017 by Tarmo

    Kose-Uuemõisa  I  +372 55995166  I
  • Haavagrupp Facebook
21-3-18-4802